Taekwondo klub Kneževi Vinogradi sudjelovao je na 13. memorijalnom turniru “Bljesak 1995” i “Bljesak 1995” Limač kup, koji se održao u Novskoj 29. travnja 2017. godine a na njemu je sudjelovalo 26 klubova iz Hrvatske sa 260 natjecatelja, a organizirao ga je Taekwondo klub “OGRC” iz Novske.

Taekwondo klub “Kneževi Vinogradi” je na turniru nastupio sa 10 članova kluba u Limač kupu i sa jednom juniorkom, a postignut je do sada najbolji rezultat kluba od njegovog osnivanja. Osvojili su 1. EKIPNO mjesto u Kick-u i Kick borbama i sveukupno 16 medalja (5 zlatnih, 6 srebrnih i 5 brončanih).

Pojedinačno osvojeni pehari kao najbolji limač u Kick-u Borna Čikojević, najbolja limačica u Kick-u Karla Marinović i najbolji limač-B Leon Bosjak. Medalje su osvojili svih 11 natjecatelja kluba i to: zlato Borna Čikojević i Leon Bosjak u Kick-u i Kick borbi, Karla Marinović zlato u Kick-u i broncu u borbi, srebro osvajaju Matej Horvat i Luka Damjanov u obje discipline, Ana Tufeković i Patricija Ilić u Kick-u i na kraju broncu osvajaju Dorian Ilić u obje discipline, a u Kick-u Lucija Damjanov i Arnalda Lovaš. Juniorka Barbara Marinović također osvaja zlato u kategoriji do 63 kg pobjedivši u polufinalu Zaru Kardum Tkd ” Donat (9:9 + ZB) i u finalu predstavnicu Tkd”Otok” Mirnu Miljević sa (11:6). Sa sveukupno 4 pehara i 17 medalja najbolji rezultat do sada.