U Vrbovcu je u subotu, 10. veljače 2018. godine održano 16. međunarodno taekwondo natjecanje M-2 u organizaciji Taekwondo kluba ˝Rugvica˝ iz Rugvice. Na natjecanju je sudjelovalo 55 klubova iz Slovenije, Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske sa sveukupno 484 natjecatelja.

Taekwondo klub ˝Kneževi Vinogradi˝ je na turniru sudjelovao sa svojih 8 natjecatelja u M-2 Kick (udaranje u električnu vreću 20sek.) i M-2 mlađi kadeti.

U Kick-u je osvojeno 3. ekipno mjesto i 8 medalja. Zlato su osvojili: Emanuel Tufeković, Borna Čikojević, Karla Marinović i Matej Horvat; srebro je osvojila Marinela Fehir; broncu je osvojila Ana Tufeković, dok su Arnalda Lovaš i Davorin Krajcar-Gašparlin dobili utješne medalje.

Na prvom nastupu kao mlađi kadeti Karla Marinović (-36 kg) i Borna Čikojević (-39kg) osvajaju broncu.